TR /   ENG
DESTEK

Polimiks müşteri odaklı çalışma anlayışı içinde yüksek kaliteli, güvenilir, çevreye saygılı, verimliği yüksek, müşteri beklentisini sağlayan, çözüm  ortağı anlayışı içinde teknik destek programları uygulamaktadır.

Bu anlayış içinde Polimiks daha proje aşamasında boyanacak yüzeyin ve bulunacağı ortamı analiz ederek ihtiyacı karşılayacak en uygun boya sistemini belirleyerek müşterilerin maliyetlerini düşürecek proje desteği vermektedir. Projeler devreye alındığında sertifikalı boya enspektörleri yardımı ile boyama aşamasında yerinde ölçüm ve analizler yaparak kullanılan boya sisteminden maksimum verim alınmasına yardımcı olunmaktadır. Teknik Destek Ekibimizle müşterilerimizin boya uygulama ve kalite kontrol ekiplerinin boya ve uygulama eğitimleri verilerek personelin niteliğinin arttırılmasına katkı sağlanmaktadır.

Yapılan teknik denetimler sonrası sertifikalı teknik ekiplerce hazırlanan saha test raporlarımız sayesinde müşterilerimiz denetim faaliyetini Polimiks’e devredebilmekte ve bu raporlar ile projelerin realizasyonunda proje sahipleri ile yüklenici firmaların karşılıklı iletişim ve onay çalışmalarına katkı sağlanmaktadır.

Bu anlayış içinde boya ve boyama ile ilgili her türlü teknik destek ve danışmanlık ihtiyacınız için Teknik Ekiplerimizden bilgi alınız.